countryAfrica: Caf Super Cupstandings
favorite14:00Wydad-Mazembe[-]
countryAlbania: Super Leaguestandings
favorite13:00Kamza-Skenderbeu[-]
favorite13:00Laci-Luftetari Gjirokastra[-]
favorite16:00Flamurtari-Lushnja[-]
favorite16:00Vllaznia-Teuta[-]
countryAndorra: Primera Divisióstandings
favorite11:00Encamp-Penya[-]
favorite11:00UE Santa Coloma-Inter Club Escaldes[-]
favorite15:00Sant Julia-FC Santa Coloma[-]
favorite17:00UE Engordany-Lusitanos[-]
countryAngola: Girabolastandings
favorite14:00Cubango-Domant[-]
countryArgentina: Primera B Metropolitanastandings
favorite20:00Deportivo Espanol-Almirante Brown[-]
countryArgentina: Primera B Nacionalstandings
favorite20:00Brown Adrogue-Boca Unidos[-]
favorite20:00Guillermo Brown-Quilmes[-]
favorite21:00San Martin T.-Sportivo Estudiantes[-]
favorite22:00Ferro-Atl. Rafaela[-]
countryArgentina: Primera C Metropolitanastandings
favorite20:00Canuelas-San Martin Burzaco[-]
favorite20:00Central Cordoba-Midland[-]
favorite20:00Club Lujan-Dock Sud[-]
favorite20:00Defensores Unidos-Sportivo Barracas[-]
favorite20:00Sportivo Italiano-Argentino de Quilmes[-]
favorite20:00Central Cordoba-Midland[-]
countryArgentina: Primera D Metropolitanastandings
favorite20:00Argentino de Rosario-General Lamadrid[-]
favorite20:00Real Pilar-Liniers[-]
countryArgentina: Superligastandings
favorite20:00Arsenal Sarandi-Huracan[-]
favorite20:00San Martin S.J.-Talleres Cordoba[-]
favorite22:15River Plate-Godoy Cruz[-]
countryArgentina: Torneo Federal A - Losers Stagestandings
favorite20:00Antoniana-Deportivo Mandiyu[-]
favorite22:30Atletico Parana-Douglas Haig[-]
favorite21:00Deportivo Madryn-Rivadavia[-]
favorite23:15Gimnasia E.R.-Sportivo Las Parejas[-]
favorite20:30Gutierrez Mendoza-Deportivo Maipu[-]
favorite21:00Independiente de Neuquen-Sansinena[-]
favorite21:00Libertad de Sunchales-Def. Pronunciamiento[-]
favorite20:30San Jorge-AH Zapla[-]
favorite21:00San Lorenzo Alem-Union Villa Krause[-]
favorite20:00Sportivo Patria-Guarani Antonio Franco[-]
favorite20:00Union Aconquija-Huracan Las Heras[-]
countryArgentina: Torneo Federal A - Winners Stagestandings
favorite23:00Central Cordoba-Union Sunchales[-]
favorite23:00Defensores Belgrano VR-Gimnasia y Tiro[-]
favorite23:30Estudiantes Rio Cuarto-Alvarado[-]
favorite21:00Gimnasia Mendoza-Desamparados[-]
favorite23:30Juventud Unida Universitario-Deportivo Roca[-]
favorite22:15Sportivo Belgrano-Sarmiento Resistencia[-]
favorite23:30Villa Mitre-Ferro Gen.Pico[-]
favorite21:30Chaco For Ever-Crucero del Norte[-]
countryAustria: Tipico Bundesligastandings
favorite15:30Salzburg-St. Polten[-]
countryAzerbaijan: Premier Leaguestandings
favorite11:00Kapaz-Keshla[-]
favorite13:30Sabail-Qarabag[-]
countryBelgium: First Amateur Divisionstandings
favorite14:00Chatelet-ASV Geel[-]
countryBelgium: Jupiler Leaguestandings
favorite13:30Gent-KV Mechelen[-]
favorite17:00Charleroi-St. Liege[-]
favorite19:00Mouscron-Waasland-Beveren[-]
countryBelgium: Proximus Leaguestandings
favorite15:00Westerlo-Tubize[-]
countryBelgium: Second Amateur Division Group Acffstandings
favorite14:00RFC Liege-Walhain[-]
favorite14:00La Calamine-Waremme[-]
countryBelgium: Second Amateur Division Group Vfv Astandings
favorite14:00Bornem-Londerzeel[-]
favorite14:00Gullegem-Pepingen[-]
favorite14:00Saint Eloois-Olsa Brakel[-]
favorite14:00Westhoek-Torhout[-]
countryBelgium: Second Amateur Division Group Vfv Bstandings
favorite14:00Cappellen-Lenaarts[-]
favorite14:00Duffel-City Pirates[-]
countryBolivia: Liga De Futbol Prof - Aperturastandings
favorite19:00Royal Pari-Nacional Potosi[-]
favorite19:00Wilstermann-Oriente Petrolero[-]
favorite21:15The Strongest-Bolivar[-]
favorite23:30Blooming-Aurora[-]
countryBosnia And Herzegovina: Premier Leaguestandings
favorite16:30Siroki Brijeg-FK Sarajevo[-]
favorite13:30Radnik Bijeljina-Borac Banja Luka[-]
countryBotswana: Premier Leaguestandings
favorite14:00Gaborone Utd-Sharps Shooting Stars[-]
favorite14:30Uniao Flamengo-Extension Gunners[-]
countryBrazil: Campeonato Alagoanostandings
favorite20:00CSA-Dimensao Saude[-]
favorite19:00Santa Rita-Esportivo Olhodaguense[-]
favorite19:00CSE-Murici[-]
countryBrazil: Campeonato Baianostandings
favorite19:00Fluminense de Feira-Bahia De Feira[-]
favorite19:00Vitoria-Bahia[-]
favorite19:00Vitoria da Conquista-Jacuipense[-]
favorite19:00Jacuipense-Fluminense de Feira[-]
favorite20:00Juazeirense-Jequie[-]
countryBrazil: Campeonato Brasiliensestandings
favorite14:00Sobradinho-Gama[-]
favorite18:30Bolamense-Ceilandia[-]
favorite18:30Luziania-Samambaia[-]
favorite19:00Brasiliense-Paranoa[-]
favorite19:00Paracatu-Santa Maria[-]
countryBrazil: Campeonato Carioca - Taca Guanabara - Play Offsstandings
favorite20:00Flamengo RJ-Boavista[-]
favorite20:00Boavista-Flamengo RJ[-]
countryBrazil: Campeonato Catarinensestandings
favorite22:30Hercilio Luz-Criciuma[-]
favorite20:00Joinville-Tubarao[-]
favorite20:00Chapecoense-SC-Avai[-]
favorite20:00Figueirense-Concordia[-]
favorite20:00Inter de Lages-Brusque[-]
countryBrazil: Campeonato Cearense - First Stagestandings
favorite19:00Ferroviario-Fortaleza[-]
favorite19:00Horizonte-Maranguape[-]
favorite19:00Iguatu-Guarani de Juazeiro[-]
favorite19:00Tiradentes-Ceara[-]
favorite19:00Ferroviario-Guarani de Juazeiro[-]
favorite20:00Maranguape-Ceara[-]
countryBrazil: Campeonato Gauchostandings
favorite20:00SC Sao Paulo-Internacional[-]
favorite20:00Brasil de Pelotas-EC Sao Jose[-]
favorite20:00EC Cruzeiro-Avenida[-]
favorite22:30Novo Hamburgo-Sao Luiz[-]
favorite22:30SER Caxias-Juventude[-]
countryBrazil: Campeonato Goianostandings
favorite19:00Aparecidense-Anapolina[-]
favorite19:00Gremio Anapolis-Goias[-]
favorite19:00Itumbiara-Ipora[-]
favorite20:00Vila Nova FC-Rio Verde[-]
countryBrazil: Campeonato Maranhensestandings
favorite18:45Cordino EC-Moto Club[-]
favorite18:45Santa Quiteria-Sao Jose MA[-]
countryBrazil: Campeonato Matogrossensestandings
favorite19:00Araguaia-Acao[-]
favorite20:00Mixto-Luverdense[-]
favorite22:10Cuiaba Esporte-Operario-VG[-]
favorite22:00Sinop-Pocone[-]
countryBrazil: Campeonato Mineirostandings
favorite14:00Boa-Uberlandia[-]
favorite19:00Caldense-Patrocinense[-]
favorite19:00URT-Tupi[-]
favorite20:00America MG-Atletico-MG[-]
countryBrazil: Campeonato Paraensestandings
favorite19:00Cameta-SAO Raimundo PA[-]
favorite19:00Parauapebas-Paysandu PA[-]
favorite19:00Bragantino-Remo[-]
countryBrazil: Campeonato Paraibanostandings
favorite19:00CSP-Campinense[-]
favorite22:00Treze PB-Botafogo PB[-]
favorite20:00Cajazeirense de Desportos-Sousa[-]
favorite20:00Nacional de Patos-Desportiva Guarabira[-]
countryBrazil: Campeonato Paranaense - First Stage - Play Offsstandings
favorite20:00Atletico-PR-Rio Branco PR[-]
favorite20:00Foz do Iguacu-Coritiba[-]
countryBrazil: Campeonato Paulistastandings
favorite13:00Mirassol-Ituano[-]
favorite20:00Sao Paulo-Santos[-]
favorite22:30Ponte Preta-Palmeiras[-]
favorite22:30Sao Bento-Botafogo SP[-]
countryBrazil: Campeonato Pernambucano - First Stagestandings
favorite19:00Afogados da Ingazeira-Pesqueira[-]
favorite19:00Central SC-Belo Jardim[-]
favorite23:00Salgueiro-Flamengo Arcoverde[-]
favorite19:00Sport Recife-America PE[-]
countryBrazil: Campeonato Piauiensestandings
favorite19:00Parnahyba-River-PI[-]
countryBrazil: Campeonato Sergipano - First Stagestandings
favorite20:00Sergipe-Confianca[-]
favorite18:35Socorrense-Olimpico EC[-]
favorite18:35Frei Paulistano-Lagarto[-]
countryBrazil: Campeonato Sul-Matogrossensestandings
favorite20:00Comercial MS-Operario MS[-]
favorite19:00URSO-Aguia Negra[-]
favorite20:00Operario de Dourados-Corumbaense[-]
favorite20:00Costa Rica-Uniao[-]
countryBulgaria: Parva Ligastandings
favorite10:30Lok. Plovdiv-Pirin Blagoevgrad[-]
favorite13:00Ludogorets-Slavia Sofia[-]
favorite15:30Levski-Botev Plovdiv[-]
countryBurundi: Ligue Astandings
favorite13:00Le Messager Ngozi-Aigle Noir FC[-]
favorite14:00Inter Star-Les Lierres[-]
favoritePostp.LLB Academic-Musongati[-]
favorite13:00Vital'O-Flambeau de l'Est[-]
countryCameroon: Elite Onestandings
favorite14:00Aigle Royal-Union Douala[-]
favorite14:30Cotonsport-APEJES Academy[-]
favorite14:30Dragon de Yaounde-Fovu Baham[-]
favorite14:30Fortuna Yaounde-UMS de Loum[-]
favorite14:30Les Astres-Feutcheu[-]
favoritePostp.New Star-Eding Sport[-]
favorite14:30Stade Renard-Young Sports[-]
favorite14:30Yaounde FC 2-Bafang[-]
favorite15:00Bamboutos FC-Colombe Lobo[-]
countryChile: Primera Bstandings
favorite21:00Cobreloa-Rangers[-]
favorite21:00Valdivia-Cobresal[-]
favorite23:00Nublense-La Serena[-]
countryChile: Primera Divisionstandings
favorite15:00Deportes Iquique-Union La Calera[-]
favorite21:00O'Higgins-Huachipato[-]
favorite23:30U. Espanola-Antofagasta[-]
countryColombia: Liga Aguila - Aperturastandings
favorite21:00Millonarios-Atl. Nacional[-]
favorite22:15America De Cali-Patriotas[-]
favorite21:00Bucaramanga-Leones[-]
favorite21:00Chico-Aguilas[-]
favorite21:00Dep. Pasto-La Equidad[-]
favorite19:00Envigado-Once Caldas[-]
favorite23:00Huila-Junior[-]
favorite21:00Ind. Medellin-Dep. Cali[-]
favorite21:00Jaguares de Cordoba-Deportes Tolima[-]
countryColombia: Torneo Aguilastandings
favorite20:30Quindio-Bogota[-]
countryCosta Rica: Primera Division - Clausurastandings
favorite23:00Alajuelense-Grecia[-]
favorite22:00Saprissa-Liberia[-]
favorite19:30Zeledon-Limon[-]
favorite19:30Cartagines-Carmelita[-]
favorite21:00Guadalupe-Santos DG[-]
countryCroatia: 1. Hnlstandings
favorite14:00D. Zagreb-Hajduk Split[-]
favorite16:00Belupo-Cibalia[-]
countryCyprus: Division 2standings
favorite13:00Omonia Aradippou-Ethn. Assias[-]
countryCyprus: First Divisionstandings
favorite13:00Anorthosis-Ermis[-]
favorite15:00Doxa-Paphos[-]
countryCzech Republic: 1. Ligastandings
favorite15:00Sigma Olomouc-Plzen[-]
favorite17:00Sparta Prague-Liberec[-]
countryCzech Republic: Youth Leaguestandings
favorite12:00Sigma Olomouc U21-Ostrava U21[-]
favorite12:00Slovacko U21-Trinec U21[-]
favorite12:00Zlin U21-Karvina U21[-]
favorite15:00Ceske Budejovice U21-Bohemians 1905 U21[-]
favorite15:00Pribram U21-Liberec U21[-]
countryDenmark: Superligastandings
favorite11:00Helsingor-Horsens[-]
favorite17:00Aalborg-Brondby[-]
favorite14:00Aarhus-Sonderjyske[-]
favorite15:00Midtjylland-FC Copenhagen[-]
favorite14:00Nordsjaelland-Odense[-]
favorite13:00Randers FC-Hobro[-]
favorite14:00Silkeborg-Lyngby[-]
countryDr Congo: Super Liguestandings
favorite14:30Dibumba-St Eloi Lupopo[-]
favorite14:30Makiso-Mont Bleu[-]
favorite14:30Dauphins Noirs-Virunga[-]
countryEcuador: Serie A - First Stagestandings
favorite17:00LDU Quito-Guayaquil City[-]
favorite22:00Emelec-Macara[-]
favorite17:00Dep. Cuenca-LDU Quito[-]
favorite21:00Aucas-Delfin[-]
countryEgypt: Premier Leaguestandings
favorite15:00El Masry-Al Ittihad[-]
favorite17:30Enppi-El Ismaily[-]
favorite15:00El Masry-Al Ittihad[-]
countryEl Salvador: Primera Division - Clausurastandings
favorite00:30Chalatenango-Alianza FC[-]
favorite21:00Aguila-Luis Angel Firpo[-]
favorite21:00FAS-Metapan[-]
favorite22:00Santa Tecla-Dragon[-]
favorite21:00Audaz-Sonsonate[-]
countryEngland: Championshipstandings
favorite12:00Norwich-Ipswich[-]
favorite16:30Leeds-Bristol City[-]
countryEngland: Fa Cupstandings
favorite16:00Rochdale-Tottenham[-]
countryEngland: Fa Cup Womenstandings
favorite14:00Arsenal W-Millwall W[-]
favorite14:00Birmingham W-Manchester City W[-]
countryEngland: League Onestandings
favorite15:00Blackpool-Peterborough[-]
countryEngland: Premier League 2standings
favorite13:00Reading U23-Middlesbrough U23[-]
countryEthiopia: Premier Leaguestandings
favorite14:00Defence Force-Mekelle Kenema[-]
countryFinland: Suomen Cupstandings
favorite16:00Mariehamn-Inter Turku[-]
countryFrance: Ligue 1standings
favorite14:00Nice-Nantes[-]
favorite16:00Lille-Lyon[-]
favorite20:00Marseille-Bordeaux[-]
countryFyr Of Macedonia: First Leaguestandings
favorite13:00Akademija Pandev-FK Skopje[-]
favorite13:00Pelister-Rabotnicki[-]
favorite13:00Renova-Sileks[-]
favorite13:00Shkupi-Shkendija[-]
favorite13:00Vardar-Pobeda[-]
countryGabon: Championnat D1standings
favorite14:30Stade Migoveen-Missile[-]
favoritePostp.Akanda-Mangasport[-]
countryGermany: 2. Bundesligastandings
favorite12:30Braunschweig-Union Berlin[-]
favorite12:30Nurnberg-Duisburg[-]
favorite12:30SG Dynamo Dresden-Regensburg[-]
countryGermany: 3. Ligastandings
favorite13:00Erfurt-Aalen[-]
favorite13:00Lotte-VfL Osnabruck[-]
countryGermany: Bundesligastandings
favorite14:30Augsburg-Stuttgart[-]
favorite17:00B. Monchengladbach-Dortmund[-]
countryGermany: Bundesliga Womenstandings
favorite16:00Hoffenheim W-Wolfsburg W[-]
countryGermany: Junioren Bundesliga Northstandings
favorite12:00Bremen U19-Wolfsburg U19[-]
favorite10:00Dresden U19-RB Leipzig U19[-]
favorite10:00Union Berlin U19-Hannover U19[-]
favorite12:00Holstein Kiel U19-St. Pauli U19[-]
favorite10:00Niendorfer TSV U19-Braunschweig U19[-]
countryGermany: Junioren Bundesliga Southstandings
favorite10:00Bayern U19-Mainz U19[-]
favorite10:00Nurnberg U19-Kaiserslautern U19[-]
favorite10:00Eintracht Frankfurt U19-Karlsruher U19[-]
favorite10:00Wehen U19-Unterhaching U19[-]
favorite12:00Stuttgart U19-Furth U19[-]
countryGermany: Junioren Bundesliga Weststandings
favorite10:00Preussen Munster U19-Leverkusen U19[-]
favorite12:00Oberhausen U19-Bielefeld U19[-]
favorite12:30Paderborn U19-B. Monchengladbach U19[-]
countryGermany: Oberliga Baden-Württembergstandings
favorite13:00Karlsruher II-Walldorf II[-]
countryGermany: Oberliga Hamburgstandings
favorite09:45Teutonia Ottensen-Suderelbe[-]
favorite13:00Niendorfer TSV-Barmbek-Uhlenhorst[-]
favoritePostp.TSV Buchholz 08-TuS Osdorf[-]
favoritePostp.Pinneberg-Rugenbergen[-]
favorite14:00Vorwarts-Wacker-Sasel[-]
countryGermany: Oberliga Mittelrheinstandings
favorite14:00VfL Vichttal-Alfter[-]
favorite14:00Euskirchen-Siegburger[-]
favorite14:00FC Viktoria 08-Hilal Bergheim[-]
favorite14:00Freialdenhoven-Friesdorf[-]
favorite14:00Hennef-Hurth[-]
favorite14:00Pesch-Wesseling-Urfeld[-]
countryGermany: Oberliga Niederrheinstandings
favoritePostp.Cronenberger-Speldorf[-]
favorite14:00Dusseldorf-West-Baumberg[-]
favorite14:00FC Monheim-TuRU Dusseldorf[-]
favorite14:00Germania Ratingen-Hilden[-]
favorite14:00Jahn Hiesfeld-Straelen[-]
favorite14:00Krefeld-Fischeln-Homberg[-]
favorite14:00SSVg Velbert-Schonnebeck[-]
favorite14:00SW Essen-Vohwinkel[-]
favorite14:30SC Dusseldorf-Bocholt[-]
countryGermany: Oberliga Niedersachsenstandings
favorite14:00Cloppenburg-VfL Oldenburg[-]
favoritePostp.Arminia Hannover-Wunstorf[-]
favoritePostp.Eintracht Celle-Sulingen[-]
favorite13:00Lupo-Martini Wolfsburg-Gifhorn[-]
favorite14:00SVG Gottingen-Heeslinger[-]
favorite14:00Spelle-Venhaus-Bersenbruck[-]
favoritePostp.Uphusen-Eintracht Northeim[-]
countryGermany: Oberliga Nofv- Südstandings
favorite12:00Askania Bernburg-Halle[-]
favorite12:00Bischofswerdaer-Krieschow[-]
favorite12:00Eilenburg-Sandersdorf[-]
favorite12:00Einheit Rudolstadt-Stendal[-]
favorite12:00Plauen-Inter Leipzig[-]
favorite12:00Schott Jena-Wismut Gera[-]
favorite12:00Jena II-Kamenz[-]
favoritePostp.Merseburg-Barleben[-]
countryGermany: Oberliga Nofv-Nordstandings
favorite12:00Brieselang-Torgelower Greif[-]
favorite12:00Hansa Rostock II-Rathenow[-]
favorite13:00Seelow-1.FC Frankfurt[-]
favorite12:00Staaken-Wismar[-]
favorite12:00TB Berlin-Lichtenberg[-]
favorite13:00Zehlendorf-Brandenburger[-]
favorite12:00CFC Hertha-Altludersdorf[-]
favorite12:00Schwerin-Strausberg[-]
countryGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saarstandings
favorite14:00TuS RW Koblenz-Pirmasens[-]
countryGermany: Oberliga Schleswig-Holsteinstandings
favoritePostp.Eichede-Frisia Risum-Lindholm[-]
favoritePostp.TSV Lagerdorf-Todesfelde[-]
countryGermany: Oberliga Westfalenstandings
favorite14:30Brunninghausen-Arminia Bielefeld II[-]
favorite14:00Eintracht Rheine-Siegen[-]
favoritePostp.Ennepetal-ASC 09 Dortmund[-]
favorite14:00Lippstadt-Schalke II[-]
favorite14:00Paderborn II-Kaan-Marienborn[-]
favorite14:00TuS Haltern-FC Gutersloh[-]
favoritePostp.Hammer SpVgg.-Ahlen[-]
countryGermany: Regionalliga Nordoststandings
favorite12:30Berliner AK 07-Altglienicke[-]
favoritePostp.BFC Dynamo-Oberlausitz[-]
favorite12:30Furstenwalde-Chemie Leipzig[-]
favoritePostp.Halberstadt-Neustrelitz[-]
favorite13:00Hertha Berlin II-Viktoria Berlin[-]
favoritePostp.Lokomotive Leipzig-Nordhausen[-]
favoritePostp.Meuselwitz-Energie Cottbus[-]
countryGermany: Regionalliga Northstandings
favoritePostp.Luneburger Hansa-Norderstedt[-]
favoritePostp.Oldenburg-SC Weiche-08[-]
favoritePostp.St. Pauli II-Jeddeloh[-]
favoritePostp.TSV Havelse-Egestorf-Langreder[-]
countryGermany: Regionalliga Sudweststandings
favorite13:00Freiburg II-Stuttgart II[-]
countryGermany: Regionalliga Weststandings
favorite14:00B. Monchengladbach II-Dortmund II[-]
favorite14:00Wattenscheid-Uerdingen[-]
countryGreece: Division Cstandings
favorite11:15Panargiakos-Aiolikos[-]
countryGreece: Football Leaguestandings
favorite13:00Aris-Karditsa[-]
favorite13:00Dramas-Panserraikos[-]
favorite13:00Veria-Panegialios FC[-]
favorite13:00Chania Kissamikos-Kallithea[-]
favorite13:00Ergotelis-Trikala FC[-]
favorite13:00Karaiskakis-Apollon Larissa[-]
favorite13:00Aris-Karditsa[-]
favoriteAwardedAcharnaikos0 - 3Apollon Pontou[-]
countryGreece: Super Leaguestandings
favorite13:00Platanias FC-Giannina[-]
favorite15:15AEK Athens FC-Xanthi FC[-]
favorite15:15Levadiakos-Panetolikos[-]
favorite17:30Olympiakos Piraeus-Panionios[-]
countryGuatemala: Liga Nacional - Clausurastandings
favorite17:00Sanarate-Xelaju[-]
favorite17:00Suchitepequez-Antigua[-]
favorite23:00Comunicaciones-Siquinala[-]
countryHaiti: Championnat National - Serie De Ouverturestandings
favorite20:00Capoise-Mirebalais[-]
favorite20:00Cavaly-Racing Haitien[-]
favorite20:00Don Bosco-Fica[-]
favorite20:00Ouanaminthe-Arcahaie[-]
favorite20:00Sud-Est-Baltimore[-]
favorite20:00Tempete-Valencia Leogane[-]
favorite20:00Ouanaminthe-Arcahaie[-]
favorite20:00Racing des Gonaives-Cosmopolites[-]
countryHonduras: Liga Nacional - Clausurastandings
favorite21:00Platense-Real Sociedad[-]
favorite00:00UPNFM-Olimpia[-]
favorite23:00CD Honduras-Marathon[-]
favorite22:00Platense-Real Sociedad[-]
countryIceland: League Cupstandings
favorite16:00Hafnarfjordur-Selfoss[-]
favorite15:00Grindavik-Thor Akureyri[-]
favorite16:15Fylkir-Kopavogur[-]
favorite18:15Throttur-Breidablik[-]
countryIndia: Islstandings
favorite14:30ATK-Mumbai City[-]
favorite12:00Chennaiyin-Jamshedpur[-]
countryIran: Division 1standings
favorite10:30Baderan Tehran-Gol Gohar[-]
favorite10:30Fajr Sepasi-Aluminium Arak[-]
favorite10:30Machine Sazi-Shahrdari Tabriz[-]
favorite10:30Mazandaran-Oxin Alborz[-]
favorite10:30Mes-Shahrdari Mahshahr[-]
favorite10:30Rafsanjan-Malavan[-]
favorite10:30Saba Qom-Bargh[-]
favorite11:00Iranjavan-Khooneh Be Khooneh[-]
favorite11:00Naft Ahvaz-Rah Ahan[-]
countryIsrael: Ligat Ha'Alstandings
favorite17:00Shmona-Ashkelon[-]
favorite18:30Hapoel Haifa-Netanya[-]
countryItaly: Serie Astandings
favorite19:45AC Milan-Sampdoria[-]
favorite17:00Atalanta-Fiorentina[-]
favorite14:00Benevento-Crotone[-]
favorite14:00Bologna-Sassuolo[-]
favorite14:00Chievo-Cagliari[-]
favorite14:00Genoa-Inter[-]
favorite14:00Lazio-Verona[-]
favorite14:00Napoli-Spal[-]
favorite11:30Torino-Juventus[-]
favorite14:00Udinese-AS Roma[-]
countryItaly: Serie Bstandings
favorite14:00Frosinone-Ascoli[-]
favorite16:30Brescia-Ternana[-]
countryItaly: Serie C - Group Astandings
favorite13:30Arzachena-Pisa[-]
favorite13:30Gavorrano-Piacenza[-]
favorite13:30Giana Erminio-Siena[-]
favorite13:30Pistoiese-Olbia[-]
favorite13:30Pro Piacenza-Viterbese[-]
favorite15:30Lucchese-Cuneo[-]
favorite17:30Alessandria-Monza[-]
favorite17:30Carrarese-Prato[-]
favorite17:30Pontedera-Arezzo[-]
countryItaly: Serie C - Group Bstandings
favorite13:30Gubbio-Pordenone[-]
favoriteCancl.Modena-Sudtirol[-]
countryItaly: Serie C - Group Cstandings
favorite13:30Trapani-Paganese[-]
favorite15:30Monopoli-Catania[-]
favorite13:30Akragas-Catanzaro[-]
favorite13:30Matera-Siracusa[-]
favorite15:30Juve Stabia-Bisceglie[-]
favorite15:30Rende-Fondi[-]
favorite15:30Sicula Leonzio-Lecce[-]
favorite15:30Virtus Francavilla-Casertana[-]
countryItaly: Serie D - Group Astandings
favorite13:30Arconatese-Varese[-]
favorite13:30Bra-Borgaro[-]
favorite13:30Calcio Derthona-Caronnese[-]
favorite13:30Como-Borgosesia[-]
favorite13:30Folgore Caratese-Castellazzo[-]
favorite13:30Gozzano-Casale[-]
favorite13:30Olginatese-Chieri[-]
favorite13:30OltrepoVoghera-Inveruno[-]
favorite13:30Pro Sesto-Pavia[-]
favorite13:30Varesina-Seregno[-]
countryItaly: Serie D - Group Bstandings
favorite13:30Pergolettese-Levico Terme[-]
favorite13:30Pontisola-Pro Patria[-]
favorite13:30Caravaggio-Calcio Romanese[-]
favorite13:30Ciserano-Lecco[-]
favorite13:30Dro-Crema[-]
favorite13:30Lumezzane-Rezzato[-]
favorite13:30Milano City-Ciliverghe Mazzano[-]
favorite13:30Scanzorosciate-Darfo Boario[-]
favorite13:30Virtus Bergamo-Grumellese[-]
countryItaly: Serie D - Group Cstandings
favorite13:30Belluno-ArzignanoChiampo[-]
favorite13:30Legnago Salus-Mantova[-]
favorite13:30Abano-Campodarsego[-]
favorite13:30Ambrosiana-Clodiense[-]
favorite13:30Cjarlins Muzane-Adriese[-]
favorite13:30Delta Rovigo-Calvi Noale[-]
favorite13:30Liventina-Tamai[-]
favorite13:30Montebelluna-Este[-]
favorite13:30Virtus Verona-Feltre[-]
countryItaly: Serie D - Group Dstandings
favorite13:30Castelvetro-Tuttocuoio[-]
favorite13:30Correggese-Sangiovannese[-]
favorite13:30Fiorenzuola-Forli[-]
favorite13:30Mezzolara-Imolese[-]
favorite13:30Montevarchi Calcio-Vigor Carpaneto[-]
favorite13:30Pianese-Sasso Marconi[-]
favorite13:30Rimini-Villabiagio[-]
favorite13:30Romagna Centro-Colligiana[-]
favorite13:30Trestina-Lentigione[-]
favorite13:30Vivi Altotevere-Sammaurese[-]
countryItaly: Serie D - Group Estandings
favorite13:30Real Forte Querceta-Unione Sanremo[-]
favorite13:30Rignanese-Seravezza Pozzi[-]
favorite13:30Massese-Lavagnese[-]
favorite13:30Ponsacco-Ligorna[-]
favorite13:30Savona-Finale[-]
favorite13:30Scandicci-Viareggio[-]
favorite13:30Sestri Levante-Albissola[-]
favorite13:30SSD Argentina-Ghivizzano Borgo[-]
favorite13:30Valdinievole Montecatini-San Donato[-]
countryItaly: Serie D - Group Fstandings
favorite13:30San Nicolo-Campobasso[-]
favorite13:30Agnonese-Avezzano[-]
favorite13:30ASD Francavilla-Recanatese[-]
favorite13:30Castelfidardo-L Aquila[-]
favorite13:30Fabriano Cerreto-San Marino[-]
favorite13:30Monticelli-Vastese[-]
favorite14:00Nerostellati Pratola-Matelica[-]
favorite13:30Sangiustese-ASD Pineto Calcio[-]
favorite13:30Vis Pesaro-Jesina[-]
countryItaly: Serie D - Group Gstandings
favorite13:30Anzio Calcio 1924-Nuorese[-]
favorite13:30Aprilia-Budoni[-]
favorite13:30Albalonga-Cassino[-]
favorite13:30Flaminia-Latina[-]
favorite13:30Lanusei Calcio-Monterosi FC[-]
favorite14:00Latte Dolce-Tortoli[-]
favorite13:30Lupa Roma-Trastevere Calcio[-]
favorite13:30San Teodoro-Ostia Mare[-]
favorite13:30SFF Atletico-Rieti[-]
countryItaly: Serie D - Group Hstandings
favorite13:30Francavilla-Gragnano[-]
favorite13:30Pomigliano-Manfredonia[-]
favorite14:00Audace Cerignola-Potenza[-]
favorite13:30Aversa-Altamura[-]
favorite14:30Gravina-Fulgor Molfetta[-]
favorite13:30Nerostellati Frattese-Nardo[-]
favorite13:30Picerno-Taranto[-]
favorite13:30San Severo-Cavese[-]
favorite14:00Sarnese-Turris[-]
countryItaly: Serie D - Group Istandings
favorite13:30Palazzolo-Paceco[-]
favorite14:00Vesuvio Ercolanese-Gelbison Cilento[-]
favorite13:30Ebolitana-Gela[-]
favorite14:00Igea Virtus-AS Acireale[-]
favorite13:30Isola Capo Rizzuto-Nocerina[-]
favorite13:30Messina-Roccella[-]
favorite13:30Sancataldese-Portici 1906[-]
favorite13:30US Palmese-Cittanovese[-]
favorite13:30Vibonese-Troina[-]
countryJamaica: Premier Leaguestandings
favorite20:00Montego Bay-Reno[-]
favorite20:00Portmore-Boys' Town[-]
favorite20:00Sandals SC-Tivoli[-]
favorite22:00Cavalier-Waterhouse[-]
countryKenya: Premier Leaguestandings
favorite11:00Sony Sugar-Zoo Kericho[-]
favorite13:15Thika Utd.-Bandari[-]
favorite12:00Vihiga United-Rangers[-]
countryKosovo: Superligastandings
favorite11:30Drenica-Besa Peje[-]
favorite11:30Drita-KF Feronikeli[-]
favorite11:30Liria-Vllaznia Pozheran[-]
favorite11:30Prishtina-KF Llapi[-]
favorite11:30Trepca 89-Vellaznimi[-]
countryKuwait: Premier Leaguestandings
favorite13:50Al Jahra-Al Tadamon[-]
favorite16:15Kazma SC-Al Salmiya[-]
countryLebanon: Premier Leaguestandings
favorite14:00Nejmeh SC-Al Islah[-]
favorite12:15Salam Zgharta-Tripoli[-]
countryLesotho: Premier Leaguestandings
favorite13:00Lesotho-Kick4Life[-]
favorite13:00Majantja-Lioli[-]
favorite13:00Matlama-Likhopo[-]
countryLuxembourg: National Divisionstandings
favorite14:30Victoria Rosport-Hostert[-]
favorite15:00Benfica-Racing Luxembourg[-]
favorite15:00Differdange-Esch[-]
favorite15:00Dudelange-Union Titus Petange[-]
favorite15:00Jeunesse Esch-Fola[-]
favorite15:00Mondorf-UNA Strassen[-]
countryMalta: Fa Trophystandings
favorite13:00Valletta-Zejtun Corinthians[-]
favorite15:00Hibernians-Sliema[-]
countryMauritius: Mauritian Leaguestandings
favorite14:30Chebel Citizens-Petite Riviere[-]
favorite14:30Port Louis-Cercle De Joachim[-]
favorite14:30Quatre Bornes-Pamplemousses[-]
favorite14:30Savanne-La Cure Sylvester[-]
countryMexico: Liga De Ascenso - Clausurastandings
favorite18:00Leones Negros-Atlante[-]
countryMexico: Primera Division - Clausurastandings
favorite18:00Toluca-Santos Laguna[-]
countryMorocco: Botola Prostandings
favorite15:00FAR Rabat-Raja Casablanca[-]
favorite15:00Moghreb Tetouan-Chabab Atlas Khenifra[-]
favorite17:00Olympique Khouribga-Kawkab Marrakech[-]
favorite19:00Wydad-Rapide Oued Zem[-]
countryMorocco: Elite 2standings
favorite14:30Mouloudia Oujda-Rachad Bernoussi[-]
favorite15:00KAC Kenitra-Jeunesse Massira[-]
favorite15:00Maghreb Fez-Kasba Tadla[-]
favorite15:00Widad Temara-USM Oujda[-]
countryMyanmar: National Leaguestandings
favorite09:00Ayeyawady-Shan United[-]
favorite09:00Yangon United-GFA[-]
favorite09:30Magwe-Mahar[-]
countryNamibia: Mtc Premiershipstandings
favorite14:00African Stars-Life Fighters[-]
favorite14:00Black Africa-Chief Santos[-]
favorite14:00Blue Waters-Rundu Chiefs[-]
favorite14:00Citizens-Tura Magic[-]
favorite14:00Civics-Orlando Pirates[-]
favorite14:00Eleven Arrows-Mighty Gunners[-]
favorite14:00UNAM-Tigers[-]
favorite14:00Young Africans-Young Chiefs[-]
countryNetherlands: Derde Divisiestandings
favorite13:00De Meern-Jong Vitesse[-]
favorite13:00HBS-ADO 20 Heemskerk[-]
favorite13:00KVV Quick 20-Hsc 21[-]
favorite13:00USV Hercules-Jong De Graafschap[-]
favorite13:30Be Quick 1887-Dongen[-]
favorite13:30Blauw Geel-EVV[-]
favorite13:30Oostzaan-Rosmalen[-]
favorite13:30UNA-HV and CV Quick[-]
favorite13:00JVC '31 Cuijk-Westlandia[-]
countryNetherlands: Eredivisiestandings
favorite11:30Roda-Utrecht[-]
favorite13:30Feyenoord-Heracles[-]
favorite13:30Twente-Sparta Rotterdam[-]
favorite15:45Zwolle-Ajax[-]
countryNicaragua: Primera Division - Clausurastandings
favorite21:00Chinandega-Ocotal[-]
countryNigeria: Npflstandings
favorite15:00Abia Warriors-Yobe Stars[-]
favorite15:00El Kanemi-Go Round[-]
favorite15:00Heartland-Wikki Tourist[-]
favorite15:00Kano Pillars-Enyimba[-]
favorite15:00Katsina United FC-FC Ifeanyi Ubah[-]
favorite15:00Nasarawa-Kwara[-]
favorite15:00Rivers United FC-Niger Tornadoes[-]
favorite15:00Sunshine Stars-MFM FC[-]
countryNorway: Junior U19standings
favorite10:00Start U19-Floro U19[-]
countryPanama: Lpf - Clausurastandings
favorite22:00Miguelito-Atl. Veraguense[-]
countryParaguay: Primera Division - Aperturastandings
favorite22:00Sp. Luqueno-Olimpia Asuncion[-]
countryPeru: Primera Division - Torneo De Veranostandings
favorite20:00Binacional-Sport Huancayo[-]
favorite18:30Dep. Municipal-AD Cantolao[-]
favorite20:00Garcilaso-FBC Melgar[-]
favorite20:00U. San Martin-U. de Deportes[-]
favorite21:00Alianza Lima-Sporting Cristal[-]
favorite20:00Comerciantes Unidos-Ayacucho[-]
favorite20:00Sport Rosario-Cajamarca[-]
countryPoland: Ekstraklasastandings
favorite14:30Lechia Gdansk-Piast Gliwice[-]
favorite17:00Lech Poznan-Pogon Szczecin[-]
countryPortugal: Campeonato De Portugalstandings
favorite15:00AD Oliveirense-AD Fafe[-]
favorite15:00Aguias do Moradal-SB Castelo Branco[-]
favorite15:00Alcanenense-Sintrense[-]
favorite15:00Alianca de Gandra-Pedras Rubras[-]
favorite15:00Atletico Arcos-CDC Montalegre[-]
favorite15:00Caldas-Mafra[-]
favorite15:00Canelas 2010-Salgueiros[-]
favorite15:00Casa Pia-Montijo[-]
favorite15:00Cinfaes-Gondomar[-]
favorite15:00Coimbroes-Sanjoanense[-]
favorite15:00Dezembro-Electrico[-]
favorite15:00Estrela Vendas Novas-Armacenenses[-]
favorite15:00FC Cesarense-Freamunde[-]
favorite15:00Felgueiras-Sousense[-]
favorite15:00Ferreira de Aves-Fornos de Algodres[-]
favorite15:00Gafanha-Sourense[-]
favorite15:00GD Braganca-Torcatense[-]
favorite15:00Leiria-Oleiros[-]
favorite15:00Loures-Guadalupe[-]
favorite15:00Lusitano FCV-Marinhense[-]
favorite15:00Lusitano VRSA-Castrense[-]
favorite15:00Merelinense-Mondinense[-]
favorite15:00Minas de Argozelo-Camara de Lobos[-]
favorite15:00Moncarapachense-Louletano[-]
favorite15:00Mortagua-Anadia[-]
favorite15:00Moura AC-Operario[-]
favorite15:00Nogueirense-Maritimo B[-]
favorite15:00Olhanense-Oriental[-]
favorite15:00Pedras Salgadas-Vizela[-]
favorite15:00Pero Pinheiro-Coruchense[-]
favorite15:00Pinhalnovense-Almancilense[-]
favorite15:00Sao Martinho-Aroes[-]
favorite15:00SC Espinho-Amarante[-]
favorite15:00Sertanense-Agueda[-]
favorite15:00Torreense-SC Lusitania[-]
favorite15:00Vilafranquense-Fatima[-]
favorite15:00Vilaverdense-SC Mirandela[-]
favorite16:00Camacha-Trofense[-]
favorite16:00SC Praiense-Sacavenense[-]
favorite16:00Sporting Ideal-SC Farense[-]
countryPortugal: Primeira Ligastandings
favorite16:00Moreirense-Chaves[-]
favorite16:00Setubal-Ferreira[-]
favorite18:00FC Porto-Rio Ave[-]
favorite20:15Guimaraes-Braga[-]
countryPortugal: Segunda Ligastandings
favorite11:15Real SC-Benfica B[-]
favorite14:30FC Porto B-Oliveirense[-]
favorite15:00Academico Viseu-Nacional[-]
favorite15:00CD Cova da Piedade-Penafiel[-]
favorite15:00U. Madeira-Santa Clara[-]
favorite15:00Varzim-Famalicao[-]
favorite15:00Covilha-Leixoes[-]
countryRomania: Liga 1standings
favorite18:45Din. Bucuresti-FCSB[-]
favorite16:00Poli Timisoara-Poli Iasi[-]
countryRussia: Fnl Cupstandings
favorite10:45Ural-Ararat Moscow[-]
favorite13:30Spartak Moscow 2-Tyumen[-]
favorite16:00Krasnodar 2-Lokomotiv-Kazanka[-]
countryRwanda: National Football Leaguestandings
favorite13:30Etincelles-Miroplast[-]
favorite13:30Kiyovu-Bugesera FC[-]
favorite13:30Sunrise-Mukura Victory Sports[-]
countrySan Marino: Campionato Sammarinesestandings
favorite14:00Domagnano-Cosmos[-]
favorite14:00Faetano-La Fiorita[-]
favorite14:00Pennarossa-San Giovanni[-]
countryScotland: Challenge Cupstandings
favorite17:15Inverness-Crusaders[-]
countryScotland: Lowland Leaguestandings
favorite15:00East Stirlingshire-Hawick Royal Albert[-]
countryScotland: Premiershipstandings
favorite14:15Hamilton-Rangers[-]
favorite15:00Celtic-St Johnstone[-]
countrySenegal: Ligue 1standings
favoritePostp.Niary Tally-Guediawaye[-]
favorite16:30Diambars-ASEC Ndiambour[-]
favorite16:30Teungueth-Casa[-]
favorite17:30Linguere-Sonacos[-]
favorite18:00Mbour-Jaraaf[-]
countrySerbia: Super Ligastandings
favorite12:00Radnicki Nis-Backa[-]
favorite13:00Mladost-Partizan[-]
countrySlovakia: Fortuna Ligastandings
favorite13:00Michalovce-Slovan Bratislava[-]
favorite13:00Nitra-Trencin[-]
favorite13:00Presov-Podbrezova[-]
favorite13:00Senica-Dun. Streda[-]
favorite13:00Zilina-Ruzomberok[-]
countrySouth Africa: First Divisionstandings
favorite13:30Jomo Cosmos-Highlands[-]
favorite13:30Stellenbosch-Ubuntu Cape Town[-]
favorite13:30Super Eagles-Witbank[-]
countrySouth Africa: Multichoice Diskistandings
favorite10:00Baroka U21-Chippa Utd. U21[-]
favorite08:00Bidvest Wits U21-Ajax Cape Town U21[-]
favorite08:00Cape Town City U21-Bloem Celtic U21[-]
favoritePostp.Supersport Utd U21-Polokwane U21[-]
countrySouth Africa: Premier Leaguestandings
favoritePostp.Bloem Celtic-Polokwane[-]
countrySpain: Laligastandings
favorite11:00Real Sociedad-Levante[-]
favorite15:15Atl. Madrid-Ath Bilbao[-]
favorite17:30Espanyol-Villarreal[-]
favorite19:45Betis-Real Madrid[-]
countrySpain: Laliga2standings
favorite11:00Sevilla FC B-Almeria[-]
favorite15:00Cordoba-Granada CF[-]
favorite17:00Leonesa-Rayo Vallecano[-]
favorite17:00Numancia-Cadiz CF[-]
favorite19:00Lugo-Barcelona B[-]
countrySpain: Primera Division Womenstandings
favorite12:00Barcelona W-Athletic Bilbao W[-]
favorite11:00Betis W-Albacete W[-]
favorite11:00Rayo Vallecano W-Huelva W[-]
favorite11:00Atletico Madrid W-Valencia W[-]
favorite11:30Espanyol W-Levante W[-]
favorite11:00Tenerife W-Real Sociedad W[-]
countrySpain: Segunda Division B - Group 1standings
favorite11:00Atl. Madrid B-Toledo[-]
favorite11:00Dep. La Coruna B-Ponferradina[-]
favorite11:00Union Adarve-Fuenlabrada[-]
favorite15:30Navalcarnero-Rayo Majadahonda[-]
favorite16:00G. Segoviana-San Sebastian Reyes[-]
favorite16:00Guijuelo-Real Madrid B[-]
favorite16:00Pontevedra-Ferrol[-]
favorite11:00Celta Vigo B-Cerceda[-]
favorite16:00CF Talavera-Coruxo FC[-]
favorite11:00Union Adarve-Fuenlabrada[-]
countrySpain: Segunda Division B - Group 2standings
favorite11:00Gijon B-Ath Bilbao B[-]
favorite16:00Pena-Leioa[-]
favorite17:00Gernika Club-Barakaldo[-]
favorite16:00Mirandes-CD Vitoria[-]
favorite17:00R. Sociedad B-Caudal Deportivo[-]
favorite16:00R. Union-Burgos[-]
favorite16:00Santander-Izarra[-]
favorite15:00Tudelano-Osasuna B[-]
favorite16:00UD Logrones-Lealtad[-]
countrySpain: Segunda Division B - Group 3standings
favorite11:00Mallorca-Alcoyano[-]
favorite11:00Olot-Baleares[-]
favorite11:00Sabadell-Pena Deportina[-]
favorite16:00Badalona-Peralada[-]
favorite16:00Elche-Saguntino[-]
favorite11:00Formentera-Cornella[-]
favorite16:00Lleida-Ontinyent[-]
favorite17:00Valencia B-Llagostera[-]
favorite17:00Villarreal B-Ebro[-]
favorite11:00Zaragoza B-Hercules[-]
countrySpain: Segunda Division B - Group 4standings
favorite11:00Melilla-Lorca Deportiva[-]
favorite11:00San Fernando-Las Palmas B[-]
favorite16:00Merida AD-Murcia[-]
favorite17:00Cordoba B-Cartagena[-]
favorite11:00El Ejido-Linense[-]
favorite10:30Granada CF B-Extremadura UD[-]
favorite11:00Marbella-Jumilla[-]
favorite16:30Recreativo Huelva-Ecija[-]
favorite11:00UCAM Murcia-Betis B[-]
favorite16:00Villanovense-CD Badajoz[-]
countrySpain: Tercera Divisionstandings
favorite16:30Lanzarote-Ibarra[-]
favorite17:15AD Ceuta-Algeciras[-]
favorite16:00AD San Juan-Txantrea[-]
favorite16:00Almagro-Villarrobledo[-]
favorite15:30Almeria B-Mancha[-]
favorite16:00Antequera-Linares[-]
favorite16:00Arandina-Unionistas de Salamanca[-]
favorite16:00Arenteiro-Ourense CF[-]
favorite16:00Asco-Palamos CF[-]
favorite11:00Atarfe Industrial-Rincon[-]
favorite16:00Atletico Albericia-Santander B[-]
favorite16:30Atletico Espeleno-Cadiz CF B[-]
favorite16:00Azuaga-CP Amanecer[-]
favorite10:30Basconia-Anaitasuna FT[-]
favorite15:30Bembibre-Bupolsa[-]
favorite16:00Bermeo-Alaves B[-]
favorite16:00Binissalem-Poblense[-]
favorite16:15Boiro-Somozas[-]
favorite11:00Burlades-Huarte[-]
favorite15:00Carinena-Caspe[-]
favorite11:00Cartagena B-Huercal-Overa[-]
favorite16:00Castellon-Roda[-]
favorite16:00CD Baztan-Beti Kozkor[-]
favorite15:30CD Cantolagua-CD Ardoi[-]
favorite16:00CD Coria-Arroyo[-]
favorite16:00CD Gares-Mutilvera[-]
favorite12:00CD Marino-Panaderia Pulido San Mateo[-]
favorite11:00CD Mostoles-Alcorcon B[-]
favorite15:00CD Utrera-Sanluqueno[-]
favorite15:30Cirbonero-CD River Ega[-]
favorite16:00Ciudad Real-Socuellamos[-]
favorite16:00Club Siero-Valdesoto[-]
favorite16:00Compostela-Bergantinos[-]
favorite15:30Diocesano-Aceuchal[-]
favorite16:30EDMF Churra-E.G. El Palmar[-]
favorite16:00Eldense-Rayo Ibense[-]
favorite16:30El Palo-Velez[-]
favorite11:00Espanyol B-Vilafranca[-]
favorite16:00Estrella-El Cotillo[-]
favorite16:00Ferriolense-Collerense[-]
favorite11:00Granollers-Horta[-]
favorite16:00Guadalajara-UD Almansa[-]
favorite11:00Guadalcacin-CD Alcala[-]
favorite11:00Huetor Vega-Huetor Tajar[-]
favorite15:30Iruna-Idoya[-]
favorite11:00Jaen-Malagueno[-]
favorite16:00Jerez CF-Montijo[-]
favorite16:00Juventud Torremolinos-Loja[-]
favorite16:00Laracha-Celtiga[-]
favorite16:00Laredo-Cayon[-]
favorite16:00La Roda-Pedroneras[-]
favorite16:00Las Zocas-San Fernando[-]
favorite11:00L Hospitalet-Prat[-]
favorite16:00Los Barrios-San Roque[-]
favorite16:00Melistar-Guadix[-]
favorite15:30Mosconia-Roces[-]
favorite17:30Oberena-Cortes[-]
favorite11:00Pobla Mafumet-Vilassar de Mar[-]
favorite10:30Portugalete-Somorrostro[-]
favorite15:30Racing Club Villalbes-Barco[-]
favorite16:00Rayo Vallecano B-Internacional[-]
favorite11:00Real Aviles-Atletico de Lugones[-]
favorite11:30Real Burgos-Atl. Astorga[-]
favorite16:00Real Murcia B-Estudiantes de Murcia CF[-]
favorite15:30Recambios Colon-Orihuela[-]
favorite16:00Ribadumia-Arosa SC[-]
favorite16:00Santa Catalina Atletico-Esporles[-]
favorite16:00Santa Ursula-Los Llanos[-]
favorite16:00SD Tenisca-Mensajero[-]
favorite16:00Silla CF-Paterna[-]
favorite11:15Silva SD-Alondras[-]
favorite16:00Sodupe-Sestao[-]
favorite16:00Textil Escudo-Barreda Balompie[-]
favorite11:00Tomelloso CF-Azuqueca[-]
favorite16:00Torrelavega-Selaya[-]
favorite11:30Trujillo-UP Plasencia[-]
favorite11:00UD San Pedro-Villacarrillo[-]
favorite15:30UE Figueres-CF Gava[-]
favorite16:00Valle Egues-Pamplona[-]
favorite11:00Villalonga-SD Negreira[-]
favorite16:00Villa Santa Brigida-CD Buzanada[-]
favorite11:00Xerez CD-Lebrijana[-]
countrySudan: Premier Leaguestandings
favorite14:00Merikh Kosti-Amal Atbara[-]
favorite17:00Al-Khartoum-Hilal El Obied[-]
countrySwaziland: Mtn Premier Leaguestandings
favorite13:00Matsapha United-Tambuti[-]
countrySweden: Svenska Cupenstandings
favorite14:00Jonkopings-Frej[-]
favorite14:00Tvaakers-Orebro[-]
favorite14:00Vasalunds-Hammarby[-]
favorite16:00Brommapojkarna-Gefle[-]
favorite16:00Hacken-Varnamo[-]
favorite16:00Malmo FF-Dalkurd[-]
countrySweden: Svenska Cupen Womenstandings
favorite14:00Pitea W-Hammarby W[-]
countrySwitzerland: Challenge Leaguestandings
favorite15:00Aarau-Chiasso[-]
favorite15:00Vaduz-Wohlen[-]
countrySwitzerland: Nationalliga A Womenstandings
favorite12:30FF Lugano 1976 W-Grasshoppers W[-]
countrySwitzerland: Super Leaguestandings
favorite15:00Sion-Lausanne[-]
favorite15:00Young Boys-Thun[-]
favorite15:00Zurich-Luzern[-]
countryTanzania: Ligi Kuu Barastandings
favorite13:00Mbeya City-Stand U.[-]
favorite13:00Ndanda-Young Africans[-]
favorite13:00Simba-Mbao[-]
countryThailand: Thai Premier Leaguestandings
favorite11:00Ratchaburi-Air Force Central[-]
favorite11:00Ubon-Prachuap[-]
favorite12:00Buriram-Bangkok Glass[-]
favorite12:00Sukhothai-Chiangrai Utd[-]
favorite11:00Ratchaburi-Air Force Central[-]
countryTogo: Championnat Nationalstandings
favorite13:00Agaza-Anges de Notse[-]
favorite13:00ASC Kara-Unisport[-]
favorite13:00Gbikinti Bassar-Espoir[-]
favorite13:00Gomido-Dynamic Togolais[-]
favorite13:00Koroki Metete-Kotoko[-]
favorite13:00OTR-Foadan[-]
countryTunisia: Ligue Professionnelle 1standings
favorite12:00Zarzis-Sfaxien[-]
favorite11:30Stade Tunisien-Ben Guerdane[-]
favorite12:00Bizertin-JS Kairouan[-]
favorite13:00Club Africain-Esperance Tunis[-]
favorite14:00Etoile Sahel-Metlaoui[-]
countryTurkey: Spor Toto 2. Lig Red Groupstandings
favorite10:30Bodrumspor-Kastamonuspor[-]
favorite10:30Bucaspor-Sariyer[-]
favorite10:30Etimesgut-Amedspor[-]
favorite10:30Kocaeli Birlikspor-Inegolspor[-]
favorite10:30Menemen Bld.-Afjet Afyonspor[-]
favorite10:30Mersin-Tokatspor[-]
favorite10:30Tuzlaspor-Keciorengucu[-]
countryTurkey: Spor Toto 2. Lig White Groupstandings
favorite10:30Anadolu Selcukspor-Nazillispor[-]
favorite10:30Bandirmaspor-Pendikspor[-]
favorite10:30Fethiyespor-Sanliurfaspor[-]
favorite10:30Karagumruk-Altay[-]
favorite10:30Karsiyaka-Hacettepe[-]
favorite10:30Kirklarelispor-Kahramanmarasspor[-]
favorite10:30Nigde Belediyespor-Bugsasspor[-]
favorite10:30Sakaryaspor-Zonguldak[-]
favorite10:30Silivrispor-Gumushanespor[-]
countryTurkey: Super Ligstandings
favorite10:30Bursaspor-Yeni Malatyaspor[-]
favorite10:30Kardemir Karabuk-Akhisar Genclik Spor[-]
favorite13:00Trabzonspor-Basaksehir[-]
favorite16:00Kasimpasa-Galatasaray[-]
countryTurkey: Tff 1. Ligstandings
favorite15:00Adana Demirspor-Boluspor[-]
favorite18:00Balikesirspor-Elazigspor[-]
favorite18:00Erzurum BB-Gaziantepspor[-]
favorite12:30Gaziantep-Istanbulspor AS[-]
favorite18:00Giresunspor-Denizlispor[-]
favorite18:00Manisaspor-Adanaspor AS[-]
countryTurkey: Tff 3. Lig Group 1standings
favorite10:3012 Bingol-Halide E.[-]
favorite10:30Altindag Bld.-Kozan[-]
favorite10:30Dardanelspor-Manisa[-]
favorite10:30Duzcespor-Batman Petrolspor[-]
favorite10:30Erbaaspor-Bayburt[-]
favorite10:30Erzin-Catalca[-]
favorite10:30Kemerspor 2003-Yomraspor[-]
favorite10:30Orhangazispor-Bayrampasa[-]
countryTurkey: Tff 3. Lig Group 2standings
favorite10:30Golcukspor-Kayseri Erciyesspor[-]
favorite10:30Kirikhanspor-Yeni Orduspor[-]
favorite10:30Turgutluspor-Ergene Velimese[-]
favorite10:30Yesil Bursa-24 Erzincanspor[-]
countryTurkey: Tff 3. Lig Group 3standings
favorite10:30Ankara Adliyespor-Kizilcaboluk Spor Kulubu[-]
favorite10:30Aydinspor-Payasspor[-]
favorite10:30Osmaniyespor-Tarsus[-]
favorite10:30Sultanbeyli-Duzyurtspor[-]
favorite10:30Tepecik-Karacabey Birlikspor[-]
favorite10:30Utas Usakspor-Cizrespor[-]
countryUkraine: Premier Leaguestandings
favorite12:00Karpaty-FK Zorya Luhansk[-]
favorite12:00Zirka Kropyvnytskyi-Mariupol[-]
favorite15:00Dyn. Kiev-Olimpik Donetsk[-]
countryUruguay: Primera Division - Aperturastandings
favorite20:00Defensor Sp.-CA Torque[-]
favorite20:00Racing Montevideo-Danubio[-]
favorite20:00River Plate-Atenas[-]
favorite22:30Club Nacional-Fenix[-]
favorite22:30Club Nacional-Fenix[-]
countryVenezuela: Primera Division - Aperturastandings
favorite20:00Dep. Tachira-Lara[-]
favorite20:00Mineros-Trujillanos[-]
favorite19:00Puerto Cabello-Estudiantes Merida[-]
favorite19:45La Guaira-Metropolitanos[-]
favorite21:00Atl. Venezuela-Estudiantes Caracas[-]
favorite20:00Dep. Anzoategui-Portuguesa[-]
favorite21:00Aragua-Caracas[-]
favorite23:00Zamora-Carabobo[-]
countryWorld: Club Friendlystandings
favorite11:00Dynamo Moscow-BATE[-]
favorite15:00Tromso (Nor)-FK Rostov (Rus)[-]
favorite15:30Ranheim-Levanger[-]
favorite15:30Molde (Nor)-Krasnodar (Rus)[-]
favorite15:30Rubin Kazan-Valerenga[-]
favorite14:30Ufa-Ventspils[-]
favorite15:00Amkar-Dinamo Batumi[-]
favorite11:00Honefoss-Moss[-]
favorite12:00Cegledi-Erdi[-]
favorite14:30NK Bravo-NK Olimpija Ljubljana[-]
favorite15:00Eskilstuna City-Arameisk-Syrianska[-]
favorite11:00Naftan-Smolevichi STI[-]
favorite14:00Akhmat Grozny-I. Pavlodar[-]
favorite14:00Dynamo Moscow-Din. Minsk[-]