Soccer Fixtures for Russia

countryRussia: Division 1
21 Oct 201705:00Luch Energiya-Olimpiyets
21 Oct 201710:00Yenisey-Shinnik Yaroslavl
21 Oct 201711:00Orenburg-Kursk
21 Oct 201711:00R. Volgograd-Tomsk
21 Oct 201712:00Baltika-Dynamo SPB
21 Oct 201710:30FC Tambov-Sibir
21 Oct 201714:00F. Voronezh-FK Chimki Moskovska oblast
21 Oct 201714:00Kuban-FK Krylya Sovetov Samara
21 Oct 201716:00Zenit Petersburg 2-Volgar-Astrakhan
22 Oct 201712:00Spartak Moscow 2-Tyumen
28 Oct 201712:00FK Chimki Moskovska oblast-Kuban
29 Oct 201712:00Shinnik Yaroslavl-F. Voronezh
29 Oct 201713:00Dynamo SPB-Zenit Petersburg 2
29 Oct 201713:00FC Tambov-Kursk
29 Oct 201713:00FK Krylya Sovetov Samara-Olimpiyets
29 Oct 201713:00Orenburg-Spartak Moscow 2
29 Oct 201713:00Sibir-Baltika
29 Oct 201713:00Tomsk-Luch Energiya
29 Oct 201713:00Tyumen-Yenisey
29 Oct 201713:00Volgar-Astrakhan-R. Volgograd
countryRussia: Division 2 - Center
17 Oct 2017ft    FT FK Strogino Moscow2 - 1Saturn Ramenskoye
21 Oct 201712:00Energomash Belgorod-D. Bryansk
21 Oct 201712:00FK Strogino Moscow-Penza
21 Oct 201711:00Saratov-Ryazan
21 Oct 201711:00Kaluga-Ararat Moscow
21 Oct 201712:00Saturn Ramenskoye-Krasnogorsk
22 Oct 201712:00Lipetsk-T. Moscow
22 Oct 201712:00R. Volgograd 2-Khimik Novomoskovsk
22 Oct 201714:00FK Strogino Moscow-Penza
28 Oct 201712:00Ararat Moscow-Saturn Ramenskoye
28 Oct 201712:00D. Bryansk-Lipetsk
28 Oct 201712:00Khimik Novomoskovsk-Kaluga
28 Oct 201712:00Krasnogorsk-Energomash Belgorod
28 Oct 201712:00Penza-R. Volgograd 2
28 Oct 201712:00T. Moscow-Saratov
28 Oct 201713:00Ryazan-FK Strogino Moscow
4 Nov 201713:00Energomash Belgorod-Saturn Ramenskoye
4 Nov 201713:00FK Strogino Moscow-T. Moscow
4 Nov 201713:00Kaluga-Penza
4 Nov 201713:00Khimik Novomoskovsk-Ararat Moscow
4 Nov 201713:00Saratov-D. Bryansk
countryRussia: Division 2 - East
14 Apr 201812:00Dynamo Barnaul-Sakhalin
14 Apr 201812:00Omsk-Smena Komsomolsk
17 Apr 201812:00Dynamo Barnaul-Smena Komsomolsk
17 Apr 201812:00Chita-Zenit Irkutsk
17 Apr 201812:00Omsk-Sakhalin
24 Apr 201812:00Chita-Dynamo Barnaul
24 Apr 201812:00Zenit Irkutsk-Omsk
27 Apr 201812:00Chita-Omsk
27 Apr 201812:00Sakhalin-Smena Komsomolsk
27 Apr 201812:00Zenit Irkutsk-Dynamo Barnaul
30 Apr 201812:00Sakhalin-Smena Komsomolsk
4 May 201812:00Omsk-Chita
4 May 201812:00Dynamo Barnaul-Zenit Irkutsk
7 May 201812:00Dynamo Barnaul-Chita
7 May 201812:00Omsk-Zenit Irkutsk
14 May 201812:00Sakhalin-Omsk
14 May 201812:00Smena Komsomolsk-Dynamo Barnaul
17 May 201812:00Sakhalin-Dynamo Barnaul
17 May 201812:00Smena Komsomolsk-Omsk
17 May 201812:00Zenit Irkutsk-Chita
countryRussia: Division 2 - South
21 Oct 201712:00Angust Nazran-Armavir
21 Oct 201712:00Biolog-Dynamo Stavropol
21 Oct 201714:00FK Chayka-Chernomorets Novorossijsk
21 Oct 201712:00Krasnodar 2-Anzhi 2
21 Oct 201712:00Legion Dynamo-Kuban 2
21 Oct 201712:00Maykop-Mashuk
21 Oct 201712:00SKA Rostov-Afips
21 Oct 201712:00Vladikavkaz-FC Akademia
28 Oct 201712:00Afips-Krasnodar 2
28 Oct 201712:00Anzhi 2-Maykop
28 Oct 201712:00Chernomorets Novorossijsk-Mashuk
28 Oct 201712:00FK Chayka-Biolog
countryRussia: Division 2 - Ural-Povolzhye
20 Oct 201712:00Lada Togliatti-Orenburg 2
21 Oct 201711:00Neftekhimik-Nosta
21 Oct 201712:00Anzhi-Junior Zelenodolsk-Krylya Sovetov Samara 2
21 Oct 201710:00Chelyabinsk-Ural 2
21 Oct 201712:00Zenit-Izhevsk-Kamaz
21 Oct 201714:00Ulyanovsk-Syzran
28 Oct 201712:00Kamaz-Nosta
28 Oct 201712:00Krylya Sovetov Samara 2-Zenit-Izhevsk
28 Oct 201712:00M. Saransk-Chelyabinsk
28 Oct 201712:00Orenburg 2-Ulyanovsk
28 Oct 201712:00Syzran-Anzhi-Junior Zelenodolsk
28 Oct 201712:00Ural 2-Lada Togliatti
3 Nov 201713:00Lada Togliatti-M. Saransk
4 Nov 201713:00Anzhi-Junior Zelenodolsk-Orenburg 2
4 Nov 201713:00Neftekhimik-Kamaz
4 Nov 201713:00Nosta-Krylya Sovetov Samara 2
4 Nov 201713:00Ulyanovsk-Ural 2
4 Nov 201713:00Zenit-Izhevsk-Syzran
10 Apr 201812:00Orenburg 2-Zenit-Izhevsk
10 Apr 201812:00Syzran-Nosta
countryRussia: Division 2 - West
20 Oct 201712:00Murom-S. Kostroma
20 Oct 201715:00Vladimir-Dolgoprudny
21 Oct 201712:00Chertanovo M.-Smolensk
21 Oct 201711:00Pskov 747-Tekstilshtik
21 Oct 201712:00Znamya Truda-Veles Moscow
21 Oct 201712:00Kolomna-Dynamo SPB 2
21 Oct 201712:00Lokomotiv-Kazanka-Luki-Energiya
27 Oct 201712:00Lokomotiv-Kazanka-Vladimir
27 Oct 201712:00Smolensk-Pskov 747
28 Oct 201712:00Dolgoprudny-Kolomna
28 Oct 201712:00Dynamo SPB 2-Chertanovo M.
28 Oct 201712:00S. Kostroma-Znamya Truda
28 Oct 201712:00Tekstilshtik-Murom
28 Oct 201712:00Veles Moscow-Luki-Energiya
3 Nov 201713:00Murom-Smolensk
4 Nov 201713:00Kolomna-Lokomotiv-Kazanka
4 Nov 201713:00Luki-Energiya-Znamya Truda
4 Nov 201713:00Vladimir-Veles Moscow
countryRussia: Premier League
21 Oct 201708:30SKA Khabarovsk-Ufa
21 Oct 201711:00Tosno-FK Rostov
21 Oct 201713:30Rubin Kazan-Dynamo Moscow
21 Oct 201716:00Spartak Moscow-Amkar
22 Oct 201711:00Ural-Akhmat Grozny
22 Oct 201713:30CSKA Moscow-Zenit Petersburg
22 Oct 201716:00FK Anzi Makhackala-Arsenal Tula
23 Oct 201716:30Lokomotiv Moscow-Krasnodar
27 Oct 201716:30Arsenal Tula-CSKA Moscow
28 Oct 201716:00FK Rostov-Spartak Moscow
29 Oct 201708:30Amkar-Ural
29 Oct 201711:00Dynamo Moscow-Tosno
29 Oct 201713:30Zenit Petersburg-Lokomotiv Moscow
29 Oct 201716:00Krasnodar-SKA Khabarovsk
30 Oct 201714:00Ufa-Rubin Kazan
30 Oct 201716:30Akhmat Grozny-FK Anzi Makhackala
countryRussia: Russian Cup
25 Oct 201713:00Dynamo SPB-SKA Khabarovsk
25 Oct 201713:00FK Krylya Sovetov Samara-Rubin Kazan
25 Oct 201713:00FK Rostov-Amkar
25 Oct 201713:00Kursk-FC Tambov
25 Oct 201713:00Olimpiyets-Shinnik Yaroslavl
25 Oct 201713:00Spartak Moscow-Spartak Nalchik
25 Oct 201713:00Tomsk-Tosno
25 Oct 201713:00Yenisey-Luch Energiya
25 Oct 201709:00Luch Energiya-Yenisey
25 Oct 201712:00Shinnik Yaroslavl-Olimpiyets
25 Oct 201713:00SKA Khabarovsk-Dynamo SPB
25 Oct 201716:00Rubin Kazan-FK Krylya Sovetov Samara
25 Oct 201716:00Tosno-Tomsk
countryRussia: Youth League
21 Oct 201709:00Anzhi U21-Arsenal Tula U21
21 Oct 201709:00CSKA Moscow U21-Zenit Petersburg U21
21 Oct 201709:00Lokomotiv Moscow U21-Krasnodar U21
21 Oct 201709:00Rubin Kazan U21-Dynamo Moscow U21
21 Oct 201709:00SKA Khabarovsk U21-Ufa U21
21 Oct 201709:00Spartak Moscow U21-Amkar U21
21 Oct 201709:00Tosno U21-FK Rostov U21
21 Oct 201709:00Ural U21-Akhmat Grozny U21
28 Oct 201709:00Akhmat Grozny U21-Anzhi U21
28 Oct 201709:00Zenit Petersburg U21-Lokomotiv Moscow U21
20 Oct 201711:00Spartak Moscow U21-Amkar U21
28 Oct 201709:00Amkar U21-Ural U21
28 Oct 201709:00Arsenal Tula U21-CSKA Moscow U21
28 Oct 201709:00Dynamo Moscow U21-Tosno U21
28 Oct 201709:00FK Rostov U21-Spartak Moscow U21
28 Oct 201709:00Krasnodar U21-SKA Khabarovsk U21
28 Oct 201709:00Ufa U21-Rubin Kazan U21
4 Nov 201710:00Tosno U21-Krasnodar U21
22 Oct 201709:00Anzhi U21-Arsenal Tula U21
20 Oct 201706:00SKA Khabarovsk U21-Ufa U21
23 Oct 201709:00Lokomotiv Moscow U21-Krasnodar U21