Soccer Fixtures for Poland

countryPoland: Central Youth League
18 Oct 201709:00Progres Krakow U19-Plock U19
21 Oct 201709:00Bialystok U19-Korona Kielce U19
21 Oct 201710:00Lech Poznan U19-Chrobry Glogow U19
21 Oct 201710:00Legnica U19-Piast Gliwice U19
21 Oct 201710:00OKS Stomil U19-Cracovia U19
21 Oct 201710:00Polonia W. U19-LKS Lodz U19
21 Oct 201710:00Progres Krakow U19-Jagiellonia U19
21 Oct 201710:00S. Rzeszow U19-Legia U19
21 Oct 201710:00UK Lodz U19-Plock U19
21 Oct 201710:00Zielona G. U19-Salos Szczecin U19
21 Oct 201711:00Lechia G. U19-Warta P. U19
21 Oct 201711:00Wisla U19-Lublin U19
21 Oct 201712:00Pogon Szczecin U19-Warta GW U19
22 Oct 201710:00Gornik Z. U19-Slask W. U19
22 Oct 201710:00Odra Opole U19-Arka Gdynia U19
22 Oct 201712:00Podbeskidzie U19-Zaglebie U19
22 Oct 201714:00Pruszkow U19-R. Rzeszow U19
countryPoland: Division 1
18 Oct 201713:00Puszcza-Ruch
18 Oct 201718:00GKS Katowice-Olsztyn
18 Oct 201717:00Pogon Siedlce-Ol. Grudziadz
18 Oct 201713:00Rakow-Podbeskidzie
18 Oct 201717:00Zaglebie Sosnowiec-Chrobry Glogow
21 Oct 201710:30Rakow-Tychy
21 Oct 201713:00Odra Opole-Podbeskidzie
21 Oct 201715:00Chojniczanka-Pogon Siedlce
21 Oct 201715:00Suwalki-Drutex-Bytovia
21 Oct 201716:00Legnica-Leczna
21 Oct 201716:00Stal Mielec-Chrobry Glogow
22 Oct 201713:00Puszcza-Ol. Grudziadz
22 Oct 201715:00Zaglebie Sosnowiec-Olsztyn
22 Oct 201715:45GKS Katowice-Ruch
27 Oct 201718:45Podbeskidzie-Zaglebie Sosnowiec
28 Oct 201711:00Leczna-Puszcza
28 Oct 201714:00Olsztyn-Suwalki
28 Oct 201715:00Pogon Siedlce-Legnica
28 Oct 201715:45Tychy-GKS Katowice
28 Oct 201716:00Ol. Grudziadz-Rakow
countryPoland: Division 2
21 Oct 201711:00Blekitni Stargard-ROW Rybnik
18 Oct 201713:00Gryf Wejherowo-Legionowo
18 Oct 201716:00GKS Belchatow-Gwardia Koszalin
21 Oct 201712:00GKS Jastrzebie-Rozwoj Katowice
21 Oct 201712:00S. Wola-Legionowo
21 Oct 201713:00Elblag-Radomiak Radom
21 Oct 201713:00Gryf Wejherowo-Gwardia Koszalin
21 Oct 201713:00LKS Lodz-Garbarnia
21 Oct 201713:00Warta Poznan-Wisla Pulawy
22 Oct 201710:00Pruszkow-Siarka Tarnobrzeg
22 Oct 201715:00GKS Belchatow-Kluczbork
28 Oct 201711:00Legionowo-GKS Jastrzebie
28 Oct 201712:00Garbarnia-Elblag
28 Oct 201713:00Rozwoj Katowice-Pruszkow
28 Oct 201713:00Siarka Tarnobrzeg-LKS Lodz
28 Oct 201714:00Wisla Pulawy-GKS Belchatow
28 Oct 201715:00Gwardia Koszalin-Blekitni Stargard
28 Oct 201715:00ROW Rybnik-S. Wola
28 Oct 201716:00Kluczbork-Gryf Wejherowo
countryPoland: Ekstraklasa
20 Oct 201716:00Pogon Szczecin-Termalica B-B.
20 Oct 201716:00Zaglebie-Piast Gliwice
20 Oct 201718:30Gornik Z.-Korona Kielce
21 Oct 201713:30Sandecja Nowy S.-Cracovia
21 Oct 201716:00Pogon Szczecin-Termalica B-B.
21 Oct 201718:30Lechia Gdansk-Lech Poznan
22 Oct 201713:30Arka Gdynia-Jagiellonia
22 Oct 201716:00Wisla-Legia
23 Oct 201716:00Plock-Slask Wroclaw
27 Oct 201716:00Slask Wroclaw-Pogon Szczecin
27 Oct 201718:30Lech Poznan-Wisla
28 Oct 201713:30Piast Gliwice-Plock
28 Oct 201716:00Cracovia-Termalica B-B.
28 Oct 201718:30Sandecja Nowy S.-Gornik Z.
29 Oct 201714:30Jagiellonia-Zaglebie
29 Oct 201717:00Legia-Arka Gdynia
30 Oct 201717:00Lechia Gdansk-Korona Kielce
3 Nov 201717:00Korona Kielce-Slask Wroclaw
countryPoland: Iii Liga - Group I
21 Oct 201711:00Legia II-Tur Bielsk Podlaski
21 Oct 201712:00Huragan Moraq-Ursus Warszawa
21 Oct 201713:00Elk-Wikielec
21 Oct 201713:00Warta Sieradz-Polonia Warszawa
21 Oct 201713:00Zambrow-Nowe Miasto Lubawskie
21 Oct 201715:00Swit-LKS Lomza
21 Oct 201716:00Victoria Sulejowek-Tomaszow Mazowiecki
21 Oct 201716:00Widzew Lodz-Pelikan
25 Oct 201717:00Polonia Warszawa-Swit
28 Oct 201711:00Sokol Aleksandrow Lodz-Ursus Warszawa
28 Oct 201712:00LKS Lomza-Warta Sieradz
28 Oct 201713:00Wikielec-Legia II
28 Oct 201715:00Polonia Warszawa-Widzew Lodz
28 Oct 201716:00Ostroda-Victoria Sulejowek
29 Oct 201710:00Nowe Miasto Lubawskie-Huragan Moraq
29 Oct 201710:00Tomaszow Mazowiecki-Swit
29 Oct 201710:15Pelikan-Elk
countryPoland: Iii Liga - Group Ii
21 Oct 201711:00Swit Skolwin-Kleczew
21 Oct 201712:00Gornik Konin-Elana Torun
21 Oct 201712:00Solec K.-Sroda
21 Oct 201712:00Wda Swiecie-Przodkowo
21 Oct 201713:00Centra Ostrow Wielkopolski-Lech Poznan 2
21 Oct 201713:00KP Starogard Gdanski-Jarocin
21 Oct 201713:00Wierzyca-KKS Kalisz
21 Oct 201716:00Kotwica Kolobrzeg-B. Gdynia
22 Oct 201709:00Pogon Szczecin II-Gryfino
25 Oct 201713:00Gornik Konin-Lech Poznan 2
28 Oct 201710:00B. Gdynia-Swit Skolwin
28 Oct 201710:00Lech Poznan 2-Wierzyca
28 Oct 201712:00Elana Torun-Wda Swiecie
28 Oct 201712:00KKS Kalisz-KP Starogard Gdanski
28 Oct 201712:00Sroda-Kotwica Kolobrzeg
28 Oct 201713:00Gryfino-Gornik Konin
28 Oct 201713:00Kleczew-Pogon Szczecin II
countryPoland: Iii Liga - Group Iii
18 Oct 201716:00Skra-Gwarek Tarnowskie Gory
25 Oct 201713:00Unia Turza Slaska-Zaglebie 2
18 Oct 201713:00BKS Bielsko-Pniowek
18 Oct 201713:00Bielsko-Biala-Lechia Dzierzoniow
21 Oct 201711:00BKS Bielsko-Zaglebie 2
21 Oct 201713:00Bielsko-Biala-Gwarek Tarnowskie Gory
21 Oct 201713:00Brzeg-Pniowek
21 Oct 201713:00Glubczyce-Sleza Wroclaw
21 Oct 201713:00Stilon Gorzow-Ruch Zdzieszowice
21 Oct 201713:30Lechia Dzierzoniow-Gornik Z. 2
21 Oct 201714:00KS Polkowice-Falubaz Zielon.
21 Oct 201715:00Skra-Unia Turza Slaska
22 Oct 201711:00Legnica 2-Piast Zmigrod
28 Oct 201710:00Zaglebie 2-Legnica 2
28 Oct 201712:00Falubaz Zielon.-Brzeg
28 Oct 201712:00Piast Zmigrod-Bielsko-Biala
28 Oct 201712:00Pniowek-Lechia Dzierzoniow
28 Oct 201712:00Ruch Zdzieszowice-Gornik Z. 2
28 Oct 201712:00Stilon Gorzow-Skra
countryPoland: Iii Liga - Group Iv
21 Oct 201712:00Biala Podlaska-Orleta Radzyn Podlaski
21 Oct 201712:00Karpaty Krosno-Sandomierz
21 Oct 201712:00NKP Podhale Nowy Targ-Avia Swidnik
21 Oct 201712:00Unia Tarnow-Wislanie Jaskowice
21 Oct 201713:00Jaroslaw-Sola Oswiecim
21 Oct 201713:00R. Rzeszow-Wolka Pelkinska
21 Oct 201715:00Lublin-Chelmianka Chelm
21 Oct 201716:00Ostrowiec Swietokrzyski-S. Rzeszow
22 Oct 201713:00Spartakus Daleszyce-MKS Trzebinia Siersza
28 Oct 201712:00Avia Swidnik-Biala Podlaska
28 Oct 201712:00Orleta Radzyn Podlaski-R. Rzeszow
28 Oct 201712:00Ostrowiec Swietokrzyski-NKP Podhale Nowy Targ
28 Oct 201712:00Sola Oswiecim-Spartakus Daleszyce
28 Oct 201712:00S. Rzeszow-MKS Trzebinia Siersza
28 Oct 201712:00Wislanie Jaskowice-Jaroslaw
28 Oct 201712:30Chelmianka Chelm-Karpaty Krosno
28 Oct 201713:00Wolka Pelkinska-Lublin
29 Oct 201713:00Sandomierz-Unia Tarnow
countryPoland: Polish Cup
25 Oct 201716:00Drutex-Bytovia-Legia
25 Oct 201716:00Zaglebie-Korona Kielce
29 Nov 201717:00Korona Kielce-Zaglebie
29 Nov 201717:00Legia-Drutex-Bytovia
25 Oct 201716:00Chrobry Glogow-Arka Gdynia
25 Oct 201716:00Gornik Z.-Chojniczanka
29 Nov 201717:00Arka Gdynia-Chrobry Glogow
29 Nov 201717:00Chojniczanka-Gornik Z.
24 Oct 201718:30Chojniczanka-Gornik Z.
26 Oct 201718:30Zaglebie-Korona Kielce
29 Nov 201717:00Gornik Z.-Chojniczanka